Zgodnie z moją wcześniejszą obietnicą poniżej publikuję 4 odważne osoby (według kolejności przysłanych zgłoszeń), które zgodziły się wziąć udział w moim wyzwaniu biegowym, o którym pisałem w tekście Motywacja. Michał, Marcin, Jagoda, Karolina, dziękuję Wam za zgłoszenia.

Michał:

Wyzwanie - Motywacja (Michal)Jak zacząłeś biegać?
Zacząłem biegać w zeszłym roku zmotywował mnie kolega – Andrzej . Celem było przebiec 10 km poniżej godziny do końca września – zawsze chciałem go dogonić-nie tylko w sporcie;). Udało się to osiągnąć już 11 lipca 2014 – pierwszy rekord życiowy czas 57:48 min.

Jak często biegasz?
Dziś biegam regularnie 3,4 razy w tygodniu i celem jest półmaraton 31 października- bez czasu, chciałbym go po prostu ukończyć.

Co Cię motywuje do biegania?
Motywuje mnie kondycja, dobre samopoczucie, parę kg mniej, cisza i spokój o poranku (biegam najczęściej o 6 rano), ale również koledzy- biegacze wspólne rozmowy i “wyganianie się z domu”, wymiana doświadczeń, planów treningowych, diet itp. Strona ebieganie.com – Andrzeja również miała duży wpływ na cele na ten sezon.

Twój Cel na 31 lipca 2015
Celem na 31 lipca jest dystans 15 km w czasie poniżej 1:20.

 

Marcin:

Jak zacząłeś biegać?Wyzwanie - motywacja marcin
Zacząłem dla zdrowia, a teraz biegam bo lubię. Podczas biegania jestem w stanie się odstresować i zrestartować po ciężkim dniu a także zrobić cos dla swojego zdrowia.

Jak często biegasz?
Staram się biegać regularnie około 3 razy w tygodniu. Czasami się to nie udaje co powoduje moja frustracje.

Co Cię motywuje do biegania?

Motywacja do biegania to przede wszystkim super samopoczucie po biegu ale również frajda ze wspólnego biegania z moja dziewczyna, która próbuje doganiać 🙂

Twój Cel na 31 lipca 2015
Ostatnio nie miałem za wiele sposobności na bieganie mój cel na 31 lipca to 5 km poniżej 30 minut. Cel jak najbardziej realny i myślę ze z powodzeniem uda mi się go osiągnąć.
 Jagoda:
 
Motywacja - wyzwanie Jagoda
Jak zaczęłaś biegać?
Stwierdziłam, że bieganie to idealny sport dla mnie – bez ustalonych godzin, po prostu wchodzę do domu, zmieniam marynarkę na dresik, szpilki na buty biegowe i lecę.. Mam stresującą umysłową pracę i bieganie mnie wycisza. Zachowanie równowagi pomiędzy wysiłkiem umysłowym i fizycznym jest mi niezbędne 🙂

 

Jak często biegasz?

Staram się jak najczęściej, zwykle wieczorem po pracy. Wychodzi ok. 2 – max. 3 razy w tygodniu, więc chciałabym więcej.

Co Cię motywuje do biegania?

Motywacja do biegania: pogoda. Jak jest zimno to nie mam motywacji. Czasem bez motywacji po prostu wychodzę i samo zaczyna mi się podobać…Motywuje mnie też mój ukochany mąż, który przejeżdża ciężkie kilometry na rowerze. I czuję lekką zdrową rywalizację, że skoro on może tyle przejechać to ja nie dam rady? 🙂 Poza tym – mimo, że jestem szczupła – biegam bo nie chcę stać się pączkiem 🙂

Twój Cel na 31 lipca 2015
Chciałabym biegać regularnie 4-5 razy w tygodniu po ok. 45 min.-1h. Nie jest istotny dystans – na razie stawiam na regularność. Kilometry przyjdą same.

 

Karolina:
Motywacja - wyzwanie Karola
Jak zaczęłaś biegać?
Zaczęłam biegać bo potrzebowałam odświeżenia umysłu, innego zmęczenia i czasu tylko dla siebie. Poczucia, że jestem dla siebie ważna, dbam o swój umysł i ciało.

 

Jak często biegasz?
Biegam 3 razy w tygodniu i mam nadzieję utrzymać to jako minimum.
Co Cię motywuje do biegania?

Bieganie ładuje moje baterie i dodaje mi niesamowitej energii. Do biegania motywuje mnie obraz mojego ciała na 31 lipca, energia po bieganiu, możliwość zmierzenia wyników na endomondo i mój brat, który like’uje moje treningi:).

Twój Cel na 31 lipca 2015

Na 31 lipca chciałabym wyglądać i czuć się jeszcze lepiej, oraz biegać po 10 km, a może nawet wystartować w jakichś zawodach.

 

 

Macie fajne plany i konkretne cele. Będziemy Was wspólnie motywować do ich osiągnięcia, tutaj i na Facebook’u. Mam nadzieję usłyszeć od Was za miesiąc jak Wam idzie realizacja swoich postanowień. Ja Wam kibicuje od dzisiaj!

Tymczasem zachęcam wszystkich do motywowania i kibicowania! Dajcie znać w komentarzach poniżej jakie są Wasze sposoby aby się zebrać i osiągać cele!

Motywacja do Biegania – Wyzwanie was last modified: August 4th, 2015 by Andrzej

1 comment on “Motywacja do Biegania – Wyzwanie”

  1. Przemek Reply

    Karolina trzymam kciuki 🙂 chętnie przy jakiejś sposobności pobiegne z Tobą trening lub w przyszłości zawody. Pozdrawiam i obserwuje Cię na endomondo 🙂

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *