#Biegamdobrze

Kiedy rozpoczynałem Projekt Maraton, czyli 28-tygodniowe przygotowanie do ukończenia pierwszego w życiu Maratonu, nie wiedziałem o akcji #biegamdobrze. Zakładałem że trenuję i biegam tylko dla siebie. Jak to często bywa plany się zmieniają – podczas rejestracji dowiedziałem się  się, że biegnąc w 37 PZU Maratonie Warszawskim można pomóc jednej z czterech partnerskich organizacji dobroczynnych. Takie bieganie dedykowane na cel charytatywny jest bardzo popularne na całym świecie. W mojej firmie czasem dostaję mailowe prośby o wsparcie kolegów startujących w maratonie w Londynie.

FDNTym bardziej nie wahałem się ani przez chwilę, przejrzałem listę partnerskich organizacji i wybrałem tą, którą chcę wspierać swoimi biegiem – Fundacja Dzieci Niczyje. Fundacja istnieje po to, aby zapewnić każdemu dziecku bezpieczne dzieciństwo, chronić dzieci przed krzywdzeniem i pomagać tym, które doświadczyły przemocy.

Od tej pory chcę, aby mój bieg był czymś więcej niż tylko ukończonym wyścigiem – to ma być mój wkład w kilka uśmiechów więcej na świecie. Te dzieci naprawdę czekają na naszą pomoc.

Jak mi pomóc?

Do tej pory o nic Was nie prosiłem na moich stronach tym razem jest inaczej. Pomóżcie – każda złotówka ma znaczenie!!! Aby pomóc wchodzicie na moją dedykowaną stronę założoną na portalu Maraton Warszawski i klikacie w linka “Dokonaj Wpłaty On-Line” – to wszystko. Proste i zajmie Wam 3-4 minuty! Wpłacajcie, udostępniajcie tą stronę znajomym na Facebook’u albo mailowo. Razem możemy więcej! Obiecuję, że będziecie wiedzieć na bieżąco o postępach zbiórki, a więc o naszej wspólnej akcji!

Pomagamy klikając w ten link:  #Biegamdobrze 

 

 

Biegam Dobrze was last modified: August 1st, 2015 by Andrzej